Styrelse, revisorer och valberedning

Styrelse för Nordvästra Skånes SeniorUniversitet


Ordförande
Per-Olof Lindberg, po.lindberg@nssu.se

Vice ordförande och lokalansvarig
Anders Larneby, anders.larneby@nssu.se

Sekreterare
Åke Lindroth, ake.lindroth@nssu.se

Kassör
Birgitta Larneby, birgitta.larneby@nssu.se

Ledamöter
Siw Thorén, siw.thoren@nssu.se
Ingemar Thorén, ingemar.thoren@nssu.se
Birgitta Randås, birgitta.randas@nssu.se
Carin Lindroth, carin.lindroth@nssu.se
Ola Fogelberg, ola.fogelberg@nssu.se
Inga-Lill Nilsson, ingalill.nilsson@nssu.se
Gunnel Rosenqvist, gunnel.rosenqvist@nssu.se

Info/Webmaster
Lena Lindberg, info@nssu.se

Revisorer
Inger Heidne
Ingrid Jonasson
Kerstin Regebro (suppleant)

Valberedning
Inga-Lill Nilsson (sammankallande), ingalill.nilsson@nssu.se
Ulla-Britt Ahlqvist
Anders Larneby